Yalın ADSL Nedir ?

Sabit Telefon hattına gerek kalmayan ADSL demektir.

Yalın ADSL için bir Kablo çekilmesi gerekiyor mu? Nasıl?

Evet. Uygulamaları farklı olmak ile beraber çekilen hat , telefon hattı gibi bakır kablo ile çekilmiş bir iletim hattı.  İnternet almak için bir hat gerekli olan lokasyonlarda çekilen hat, telefon görüşmesine kapalı telefon hattı olarak tanımlamamız yanlış olmaz.

Yalın ADSL için neden ücret alınıyor?

Yalın ADSL için çekilen hattının , telefon hattı gibi bir maliyeti ve bakım ücreti olması.

Bazı firmalar telefonsuz interneti yalın ADSL fark ücreti almadan sunuyor. Nasıl ?

Bazı firmalar kendi fiber alt yapısı ile eve kadar getirdikleri ADSL hizmeti için ek Yalın ADSL erişim ücreti almıyorlar. Bazı firmalar direk eve kadar fiber hizmeti getirdikleri gibi bazı firmalar sitenin içerisine kadar internet hattını getiriyorlar. Site içerisinden network hattı çekerek müşterinin hizmet aldığı yere kadar interneti götürebiliyorlar. Bu nedenle ek ücret almıyorlar.

Yalın ADSL ‘de başka firmaya geçiş yapabilir miyim?

İnternet Servis sağlayıcısını değiştirebilirsiniz. Fakat bu internet taşıma anlamına gelmez. Diğer interneti kullanmayacaksınız iptal ettirmeniz gerekir. Yanı yeni bir firmadan hizmet almanız, diğer firmanın internet hizmetini sonlandırılacağı anlamına gelmez.

Haber Eklenme Tarihi :30.10.2017 01:46:00

İnternet Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir. ©2005-2019 - www.adsl.com.tr

Facebook-Twitter