Türk Telekom 3 Ay Bedava Eğitimli İnternet Kampanyası

27 Ay Taahhütlüdür.  İlk 3 Ay Ücretsiz , 24 Ay İndirimlidir.
Aylık 18 TL tutarındaki Yalın İnternet erişim ücreti kampanya dahilinde ilk 3 ay alınmıyor. Diğer aylar 12 TL olan yalın internet erişim ücreti fiyatlara dahildir.

Yeni aboneliklerde alınan 216 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti, ilk 3 ay boyunca aylık 0 TL sonraki 24 ay 9 TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.​

Modem talep eden müşterilere modem (rahiç bedeli 250 TL) aylık indirimli 5 TL taksitle sunulur.

Bulunduğu lokasyonda Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin internete erişimi için modem kullanım hakkı ücretsiz sunulmaktadır. Modemin mülkiyeti Türk Telekom A.Ş ye aittir.  Herhangi bir nedenle aboneliğin sonlandırılması durumunda modemin Türk Telekom A.Ş ye eksiksiz iade edilmesi gerekmektedir.

 tt telekom

Diğer Detaylar :

Ortalama Ücret , Kampanya dahilinde aylık ödenecek 24 aylık tutar toplamının 27 aylık taahhüt süresine bölünmesiyle çıkan tutardır.

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), kampanya kapsamında ilk 3 ay 0 TL ve sonraki 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.

Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.

Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.

Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Not: Veriler sadece bilgi niteliğindedir. Daha fazla bilgi ve güncel kampanya, kampanya şartları ve /veya sözleşme detayları  için Türk Telekom A.Ş nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve/veya size en yakın Türk Telekom A.Ş Satış Noktalarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Haber Eklenme Tarihi :02.02.2018 05:26:00

İnternet Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir. ©2005-2019 - www.adsl.com.tr

Facebook-Twitter