Fiber Hızlı Hepsi Dahil Kampanyası

Kampanya 24 Ay Taahhütlüdür ve bireysel müşteriler yararlanabilir.

Aylık 18 TL tutarındaki Yalın İnternet erişim ücreti kampanya dahilinde alınmıyor.

Yeni aboneliklerde alınan 216 TL (KDV dahil) bağlantı ücreti 24 ay 9 TL taksitle ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.

Modem talep eden müşterilere modem (rahiç bedeli 250 TL) aylık indirimli 5 TL taksitle sunulur.

Bulunduğu lokasyonda Fiber altyapısı (FTTH) olan müşterilerimizin internete erişimi için modem kullanım hakkı ücretsiz sunulmaktadır. Modemin mülkiyeti Türk Telekom A.Ş ye aittir. Herhangi bir nedenle aboneliğin sonlandırılması durumunda modemin Türk Telekom A.Ş ye eksiksiz iade edilmesi gerekmektedir.

tt telekom

Diğer Detaylar :

Alo Paket erişimi ile internet bağlantısı tercih edildiğinde, Alo Paket aylık sabit ücreti (18 TL), kampanya kapsamında 24 ay boyunca aylık 12 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir. Kampanya süresi sonrasında hizmetin yürürlükteki tarife ücreti geçerlidir. Sabit telefon hattı olmayan abonelerin başvurularında bir defaya mahsus olarak alınan 16TL (vergiler dahil) ALO Paket Bağlantı Ücreti kampanya kapsamında ücretsizdir.
Kampanya kapsamında doğan damga vergisi ücreti bir defaya mahsus olmak üzere ilk faturaya yansıtılır.
Müşterinin dahil olduğu kampanyayı ve/veya aboneliğini iptal etmesi halinde; taahhütname'nin abone tarafından imzalandığı tarihten itibaren taahhüde aykırılığın oluştuğu döneme kadar aboneye sağlanan indirim, rayiç cihaz veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı müşteriden tahsil edilir. Ancak müşteri taahhüt kapsamında tahsil edileceği belirlenen hizmet bedellerinin henüz tahakkuk etmemiş kısmının toplamı, bu tutardan düşük olması halinde düşük olan tutar aboneden tahsil edilir. Ek olarak, varsa bağlantı ücretinin, varsa kurulum ücretinin ve taksitli satılan cihaz/servis/ürünlerin kalan taksitlerinin toplamı ayrıca tahsil edilir.
Diğer internet servis sağlayıcıda ki internet aboneliğini iptal ederek, Hepsi Dahil Kampanyası'yla Türk Telekom Evde İnternet abonesi olan müşterilerimize Hoş Geldin İndirimi sunulur. Müşteriler, Türk Telekom evde internet aktivasyon tarihinden en fazla 2 ay önceki diğer internet servis sağlayıcı son faturasını fakstakip@ttmail.com adresine internet hizmet numarası, ad-soyad ve iletişim kurulacak cep telefonu numarası bilgisi ile 60 gün içinde mail atmaları halinde yararlanabilirler. Sağlanacak indirim kampanya ile sağlanan indirimlerine ek olarak aylık 30 TL (vergiler dahil) olacak şekilde ve toplam 150 TL'ye kadar (vergiler dahil) faturaya yansıtılır.
Kampanya detaylarında yer almayan hususlarda Abonelik Sözleşmesi ve kampanya taahhütnamesi hükümleri geçerlidir.

Not: Veriler sadece bilgi niteliğindedir. Daha fazla bilgi ve güncel kampanya, kampanya şartları ve /veya sözleşme detayları için Türk Telekom A.Ş nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir ve/veya size en yakın Türk Telekom A.Ş Satış Noktalarından detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

Haber Eklenme Tarihi :02.02.2018 14:46:00

İnternet Sitemizde bulunan teknolojik ürünler ile ilgili reklam , haber, logo ilgili firmaların tescilli markalarıdır. İnternet sitemizde bulunan reklamların içeriği reklam veren firmaya aittir. ©2005-2019 - www.adsl.com.tr

Facebook-Twitter